vBulletin den nodebb geçiş

Taşındı Soru Cevap

Benzer konular


 • discourse kurulumla alakalı sorular

  Çözülmedi Soru Cevap
  2
  0 Oy
  2 İleti
  314 Bakış

  @ahmed26 Yeni sunucuda herhangi bir güvenlik ayarı yapmana gerek yok. Yani güvenlik ile kurulum birbirini etkilemiyor. Discourse kurulumundan sonra standart güvenlik ayarlarını yapmakta sakınca yok. Warningler sadece uyarı görmezden gelebilirsin.

 • NodeBB Kurulumu

  Çözülmedi Soru Cevap
  3
  0 Oy
  3 İleti
  67 Bakış

  @Synchise @phi katılıyorum Ubuntu/mongo sorunsuz kullanıyoruz bu varyasyon ile

 • Seo konusunda sizce hangisi?

  Çözülmedi Soru Cevap
  11
  0 Oy
  11 İleti
  342 Bakış

  @Synchise Ghost CMS kullanabilirsin blog için güzel bir yönetim paneli ve oldukça hızlı. Yorum ve abonelikleri de destekliyor.

 • discourse kayıt ol butonuna ikon ekleme

  Çözülmedi Soru Cevap
  2
  1 Oy
  2 İleti
  61 Bakış

  @EchoBilisim

  <script type="text/discourse-plugin" version="0.8.13"> api.reopenWidget("header-buttons", { tagName: "span.header-buttons", html(attrs) { if (this.currentUser) { return; } const buttons = []; if (attrs.canSignUp && !attrs.topic) { buttons.push( this.attach("button", { label: "sign_up", className: "btn-primary btn-small sign-up-button", action: "showCreateAccount", icon: "user" }) ); } buttons.push( this.attach("button", { label: "log_in", className: "btn-primary btn-small login-button", action: "showLogin", icon: "user" }) ); return buttons; } }); </script>

  Yukarıdaki kodu Görünüm > Temalar > HTML- CSS bölümünde header alanına ekle. Kod parçasındaki “user” ikonun ne olacağını gösteriyor. icon: “user” bu bölümü istediğin ikon ile değiştirebilirsin.

 • Sunucuya bağlandığım IP Adresine SSL Atayabilir Miyim?

  Taşındı Çözülmedi Soru Cevap
  3
  0 Oy
  3 İleti
  317 Bakış

  @admin maalesef, bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum.