KULLANIM ŞARTLARI


 1. Küfürlü, tehdit edici, kaba ve bel altı konularda paylaşımlarda bulunan; dil, din ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek yasaktır.
  Forumda yazılan her yazıdan sadece ve sadece siz sorumlusunuz. Kurulumu.Net yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Forum kurallarına uymayan herkesin ayrım gözetmeksizin üyelikleri silinir. Forum kurallarına uymayan paylaşımlar ikaz edilmeksizin silinir.
 2. Forumda kişi ve firmaları karalamak, küfür etmek, hakaret içerikli paylaşımlarda bulunmak yasaktır.
 3. Forumda herhangi bir kullanıcıyı belirli bir konuda bilgisi az olduğu için veya hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz. Bu forumda paylaşılan tüm bilgiler tavsiye niteliğindedir. Sitenize uygulayıp uygulamamız tamamen sizin iradenizdedir. Kullanıcı, meydana gelebilecek sorunlardan sorumlu değildir.
 4. Forumda yeni bir konu açmadan önce mutlaka arama yapmalısınız. Sormak istediğiniz soru önceden sorulmuş ve çözüme kavuşturulmuş olabilir. Böylelikle karmaşanın önüne geçilmiş olunurken sizde çok daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.
 5. Aynı başlığı birden fazla konunun altına açamazsınız. Tespiti halinde konunuz silinir. Konu başlıkları anlamlı olmalıdır. Dikkat çekici başlıklar kullanmak yasaktır. (Acil Acil, Yardım lütfen gibi başlıklar kullanmak yasaktır.)
 6. Forumda 24 saat geçmeden konuyu yukarı taşımak maksadıyla konu altına biri cevap vermeden kendi konunuzun altına ileti yazmak yasaktır. Ancak konunuzda değişiklik yapmak isterseniz "Düzenle" seçeneğini kullanarak düzenleme yapabilirsiniz.
 7. Başlıklarda büyük harf kullanmak yasaktır. Ancak Başlık İçerisindeki Kelime Başlıkları Büyük Harfle Başlayabilir. (<==Örnek başlık cümlesi açıklamada olduğu gibi. )
 8. Forum bilgi paylaşım platformu olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.
 9. Başkasına ait kişisel bilgileri ifşa etmek yasaktır. (telefon numarası, e-posta adresi, web sitesi v.b.)
 10. Forum görevlileri forumdaki yetkili kişilerdir (Yöneticiler, Moderatörler). Forum görevlilerine hakaret, küfür vs. kesinlikle yasaktır.
 11. Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Uygunsuz bir mesaj gördüğünüzde @admin kullanıcı adını konuya yerleştirebilirsiniz..
 12. Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.
 13. Bu forumda scriptler için verilen tavsiye ve sorunların çözümüne yönelik aktarılan bilgileri kendi sitenize uygulamadan önce mutlaka yedek almalısınız. Sitenizde oluşabilecek herhangi bir sorundan forum kullanıcıları sorumlu tutulamaz.
 14. Kullanıcıların "admin" ve türevleri olan kullanıcı adlarını almaları yasaktır.
 15. Anlamsız, klavyeye rastgele basılarak alınan kullanıcı adlarını kullanmak yasaktır.
 16. Başka bir siteye hit/üye çekme amaçlı başlıklar açmak yasaktır.
 17. Çoklu kullanıcı hesabı açmak yasaktır. Tespiti halinde üyelik süresiz iptal edilir.
 18. İçerik Sağlayıcı Paylaşım sitelerinden birisi olan KURULUMU.NET sitesinde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM Kayıtlı Kullanıcılar açtıkları konulardan ve içeriklerden kendileri sorumludur. Saygılarımızla...


logo