NodeBB etiketler nasıl aktif edilir?

NodeBB
 • Merhaba,

  Konu basliklari acilirken etiketler nasil aktif edilir ve konu basliklarina kullanicilarin etiket ekleme zorunlulugu nasil getirilebilinir?

 • @phi Admin panelde etiketler sayfasına gidin. (…/admin/settings/tags) Konu Başına Minimum Etiket Sayısı kısmını en az 1 yapın. Böylece her konu için en az 1 etiket girilmesi zorunlu olacaktır. İstenirse kategorilere özel etiketlerde belirlenebilir. Kategorilere özel etiketleme ayarları kategori ayarları sayfasından yapılır.


Benzer konular


 • NodeBB Image Eklentisi (Storj)

  NodeBB
  1 Oy
  1 İleti
  52 Bakış
  Kimse yanıtlamadı
 • NodeBB v3.0.0-rc.2

  NodeBB
  2 Oy
  2 İleti
  55 Bakış

  Kurulumu.Net RC.2 yükseltildi. Teşekkürler @phi

 • 1 Oy
  1 İleti
  184 Bakış
  Kimse yanıtlamadı
 • NodeBB yedekleme ve sürüm yükseltme

  Sabitlendi NodeBB
  2 Oy
  43 İleti
  2k Bakış

  @fakruzaruret zor degil aslinda ama alpha yayinlar her zaman sorunludur o yuzden beklemenizi tavsiye ederim. Cunku suan deneniyor ve cogu eklenti calismiyor.

 • NodeBB nedir? Nodebb forum nasıl kurulur?

  Sabitlendi NodeBB
  +0
  6 Oy
  34 İleti
  3k Bakış

  @fakruzaruret, içinde söyledi: NodeBB nedir? Nodebb forum nasıl kurulur?

  @admin, içinde söyledi: NodeBB nedir? Nodebb forum nasıl kurulur?

  MongoDB’nin son sürümünü sunucuya kurmak için aşağıdaki komutları girin.

  hocam mongodb 6.x kursak sorun olur mu? son sürüm yazmışssınız ama burada ve resmi dökümantasyonda 5.0 üzerinden işlem yapılmış.

  Ubuntu 22.04 üzerinde mongodb 6.0 kurdum ve nodebb kurulumunu da gerçekleştirdim. Nginx konfigürasyonlarını bir türlü yapamamıştım ama basit bir sorunmuş sadece / web kök dizininde root belirlemem gerekiyormuş.

  location / { root /home/user/web/domain.com/public_html/public; #This proxy forwards to a NodeBB Installation running on Node.JS proxy_set_header X-Real-IP $remote_addr; proxy_set_header X-Forwarded-For $proxy_add_x_forwarded_for; proxy_set_header X-Forwarded-Proto $scheme; proxy_set_header Host $http_host; proxy_set_header X-NginX-Proxy true; proxy_pass http://127.0.0.1:4567; proxy_redirect off; #proxy_http_version 1.1; proxy_set_header Upgrade $http_upgrade; proxy_set_header Connection "upgrade";

  özellikle bu kısmı iyi ayarlayın farklı kombinasyonlar illaki olacaktır ama subfolder vs olacaksa en üstten değil de / kök yolundan root tanımlamanız daha uygun olacaktır sonrasında blog kurdunuz mesela orada wordpress çalışacaksa
  /blog {} içerisine ayrı konfigürasyonlar yazabilirsinz.