Skip to content

NodeBB Yeniden Başlat & Yeniden Oluştur Çalışmıyor

NodeBB

Benzer konular

• NodeBB v3.0.0-rc.2

NodeBB
    2
    2 Oy
    2 İleti
    78 Bakış
    adminA

Kurulumu.Net RC.2 yükseltildi. Teşekkürler @phi

• Nodebb websocket hatası

NodeBB
    3
    0 Oy
    3 İleti
    99 Bakış
    fakruzaruretF

@admin hayır kullanmıyorum

• NodeBB Kullanim sartlari sayfasi

NodeBB
    8
    0 Oy
    8 İleti
    377 Bakış
    crazycellsC

@fakruzaruret, içinde söyledi: NodeBB Kullanim sartlari sayfasi

@crazycells evet orayı da görmüştüm ama gizlilik ve iletişim sayfaları için yetersiz kalcağı için ölçeklenebilir çözüm olarak bu plugini kurmak şart gibi. kaydolurken şartları okumaya zorlayacaksa o kısmı oraya da alabilirim dediğiniz gibi. Teşekkürler.

Evet, /tosa ekleyince, kayit olan herkesin okuyup onaylamasi gerekiyor. Ama siz kendi sayfanizi yaratirsaniz bunun onayi icin kayit sayfalarinda degisiklik yapmaniz gerekir.

• Kurulumu.Net'te kullandığım Özel CSS'ler

NodeBB
    21
    1 Oy
    21 İleti
    764 Bakış
    crazycellsC

@fakruzaruret, içinde söyledi: Kurulumu.Net'te kullandığım Özel CSS'ler

@crazycells evet son sürümü kurdum ama hiç mi hata yaşayan olmamış merak ettim baya da kullanan var yani. Resmi forumda da mı versiyon 2 kurulu acaba?

Hayir, bence resmi forumun surumune hic girmeyin 🙂

NodeBB v3’e basladilar, o nedenle forumu da guncellemislerdir, diger plugin’leri de buna gore guncelliyorlar yavas yavas. Tum yeni degisiklikleri oraya ekliyorlar, ama biz ancak stable surum gelince gorebiliyoruz. O nedenle biz forum olarak genelde surumleri geriden takip ediyoruz…

• NodeBB karanlık mod (Dark Mode) CSS ekleme

NodeBB
    3
    1 Oy
    3 İleti
    306 Bakış
    adminA

@EchoBilisim Hayır. O gece modu eklentisi. O eklentiyi kurduktan sonra özel CSS ile değiştirmek istediğin kısımlar için konudaki CSS’i değiştirmek istediğin CSS in başına ekliyorsun.