Skip to content

Nodebb İstediğimiz butonu üst bara koyma

NodeBB

Benzer konular

• 0 Oy
    2 İleti
    295 Bakış
    adminA

@buffycookie Harmony teması ile birlikte aşağıdaki eklentileri kullanıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-04-10 235040.png Ekran görüntüsü 2024-04-10 235059.png Ekran görüntüsü 2024-04-10 235120.png Ekran görüntüsü 2024-04-10 235134.png

• NodeBB etiketler nasıl aktif edilir?

NodeBB
    2
    0 Oy
    2 İleti
    210 Bakış
    adminA

@phi Admin panelde etiketler sayfasına gidin. (…/admin/settings/tags) Konu Başına Minimum Etiket Sayısı kısmını en az 1 yapın. Böylece her konu için en az 1 etiket girilmesi zorunlu olacaktır. İstenirse kategorilere özel etiketlerde belirlenebilir. Kategorilere özel etiketleme ayarları kategori ayarları sayfasından yapılır.

• NodeBB Imgur Eklentisi

NodeBB
    2
    0 Oy
    2 İleti
    204 Bakış
    adminA

@phi İmgur bir kaç ay önce telefonla doğrulama mevzusunu getirdi ve TR telefonları ile doğrulama yapılamıyor. Bunun için geçici ABD numarası satan siteler var. Onlardan bir tane temin edip kullanabilirsiniz.

NodeBB’de İmgur eklentisi kurmak için Eklenti arama bölümüne imgur yazıp bu eklentiyi kurmanız yeterlidir.

• Aynı sunucuda birden fazla NodeBB sitesi çalıştırma

NodeBB
    1
    3 Oy
    1 İleti
    388 Bakış
    Kimse yanıtlamadı
  • NodeBB'de çevirileri değiştirme

NodeBB
    7
    1 Oy
    7 İleti
    405 Bakış
    adminA

@crazycells Bende katkıda bulunmuştum. Ama siz çevrilecek çok şey bırakmamışsınız 🙂 Elinize sağlık. Dediğiniz gibi ACP’de çevrişmemiş kısımları çevireyim dedim ama TR karşılığı olmayan terimler var. Bu şekilde kalması daha iyi.

@phi NodeBB’de eklenti dosyaları konumu içinr: https://www.kurulumu.net/topic/74 bu konuya bakabilirsin.