Skip to content

Nodebb Konuya geri girip çıkınca son iletiyi gösteriyor

Taşındı NodeBB
  • k.bakmayın buraya açmak zorunda kaldım diğer kategorilere konu aç butonu yoktu bide eposta girme ekranı 504 hatası veriyor mecbur konuyu buraya açacam

Nodebb bir konuda cevaplara bakıp çıktıktan sonra tekrar konuya girdiğimizde en son cevap gösteriyor.

İlk başta kaldığın yerden devam et özelliği gibi gözükseede değil aslında

Son cevabı okuyup konunun en üstüne çıktıktan sonra tekrar o konuya girdiğimde en son cevabı gösteriyor.

Son cevap yerine ilk konu mesajını göstere bilmenin bir yönü yok mu?

• @gandalf diğer kategorilerde sadece e-postasını onaylayan kullanıcılar konu açabiliyor. E postanızı doğruladınız mı?

EDİT: Farkettim hocam. 2 gün önce NodeBB v1.18 sürüme güncellendi. Sanırım bir hata var. NodeBB’nin kendi forumunda da bu hata var ve rapor ettim. Yakında düzelir diye umuyorum.

Yeni bir konuyu okumaya başladığınızda sonraki girişinizde sizi okuduğunuz en son iletiye yönlendiriyor her zaman ve bunun ayarı yok malesef.

Benzer konular

• Mongodb Kimlik Doğrulama Nasıl Yapılır ?

NodeBB
    3
    0 Oy
    3 İleti
    466 Bakış
    adminA

@ahmed26 NodeBB config.json dosyasında kullandığın veritabanı ve şifresi yazar. Onu girmeyi denedin mi?

• NodeBB Kullanim sartlari sayfasi

NodeBB
    8
    0 Oy
    8 İleti
    377 Bakış
    crazycellsC

@fakruzaruret, içinde söyledi: NodeBB Kullanim sartlari sayfasi

@crazycells evet orayı da görmüştüm ama gizlilik ve iletişim sayfaları için yetersiz kalcağı için ölçeklenebilir çözüm olarak bu plugini kurmak şart gibi. kaydolurken şartları okumaya zorlayacaksa o kısmı oraya da alabilirim dediğiniz gibi. Teşekkürler.

Evet, /tosa ekleyince, kayit olan herkesin okuyup onaylamasi gerekiyor. Ama siz kendi sayfanizi yaratirsaniz bunun onayi icin kayit sayfalarinda degisiklik yapmaniz gerekir.

• NodeBB like buton degistirme

NodeBB
    4
    1 Oy
    4 İleti
    299 Bakış
    adminA

@crazycells Evet bu daha sağlıklı bir kod. Teşekkürler hocam.

• NodeBB Push Bildirimleri

NodeBB
    3
    1 Oy
    3 İleti
    385 Bakış
    E

@mekici güzel eklenti baya kullanışlı bizde sıkıntı olduğu için kullanmak nasip olmuyor şimdi yeni sunucuya geçince test edecez artık paylaşım için teşekkürler

• NodeBB yedekleme ve sürüm yükseltme

Sabitlendi NodeBB
    46
    2 Oy
    46 İleti
    2k Bakış
    A

mongodb 7 de direkt mongodump komutu calısmıyor kimlik doğrulama hatası veriyor

bu şekilde yedekleme oluyor

mongodump --port 27017 -u “dbkullanıcıadı” -p “dbşifre” --db=databaseismi --out=backup/yedek